New Relax dhe Explore çiklizmit rrugët pushime

Ne jemi të kënaqur për të njoftuar se ne kemi qenë të suksesshëm në marrjen e një grant nga Isle of Wight Veprimit të Komunitetit për të ndihmuar në krijimin e një varg të ri të festave të çiklizmit dhe të bagazhit shërbim lëviz në Isle of Wight.

Pushimet Aktiviteti në Mbretërinë e Bashkuar janë duke u bërë shpejt numër një zgjedhje për ata që kërkojnë një alternativë për udhëtimin e vështirë në një mbipopulluara vendpushim plazh anën e pushime apo pushim smoggy qytetit. Cycling dhe çiklizmit pushimet kanë fituar në popullaritet kohët e fundit pas sukseseve gjatë disa viteve të fundit të Britanisë së Madhe në ngjarjet çiklizmit në Cycling Festat Isle of WightOlimpiada dhe tour de France. Çiklist aktiv dhe me përvojë tashmë janë catered edhe për në Isle of Wight me shumëllojshmëri të rrugëve të shumta të cilat përfshijnë Ishujt kodrat steeper me pikëpamjet e tyre të mrekullueshme tani arrijnë.

Tonë të gjitha të reja RELAX & HULUMTONI pushimet çiklizmit do të lejojë ardhurve të reja ose ato që duan të marrin atë pak e lehtë një mënyrë të re dhe të mrekullueshme të përjetuar në Isle of Wight me biçikletë. Bazuar në qytetet dhe portet spaced rreth bregut të ishullit, Rrugët e butë undulating rrethore do tifoz jashtë eksploruar pjesët lajka e rrugës bregdetare dhe pastaj gjarpëroj në brendësi nëpërmjet fshatrave përgjumur dhe së bashku disused hekurudhore-vija. Një ditë më pas ju do të keni zgjedhur për të marrë në kodrat më të mëdha në qytetin e ardhshme ose të vazhduar të relaksuar dhe ne do t'ju shkojë, ju bagazh dhe bikes në qytetin e ardhshme të gatshëm për të shqyrtuar një tjetër rrugë.

Ne gjithashtu do të ofrojnë edhe 100 km rrugë raundin Island zhvilluar disa 36 vjet më parë duke mbështetur dhe tani thelbi i rrugës së re Shijoni përfshin të gjithë në nivel lokal të prodhuar ushqimin Island ka ofertë.